Свіжі

Ємність (а/год): 7Аh
Напруга (В): 12V
Модель: YTX7L-BS GEL
Тип електроліту: Гелевий
Індикатор заряду: Без індикатора
Додаткова інформація: Встановлюється на мототехніку
Розміри (мм): Довжина 132, ширина 70, висота 113
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSU |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Пусковий струм | 75 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Вага | 2 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мопед, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Скутер, Квадроцикл, Моторолер, Снігохід |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴





